Turistické informace

Odkazovna > Cestování > Turistické informace

Hrady, zámky, zříceniny v České republice. Historické památky s detailními popisky a obrázky. Čeští králové a panovníci. Aktuální informace z oblasti turistiky po České republice. Dovolená v Čechách.
Detail: Česká republika turismus

Ubytování v Českém ráji Levné ubytování v CHKO Český ráj.
Detail: Ubytování Český ráj chalupa Chuchelna

Relaxační lázně Jablonec n. N. Lázně, rehabilitace, relaxační a regenerační wellness pobyty. Největší soubor protistresových metod v ČR. Rychlý a maximální účinek. Lázně na nervy - deprese. Dárky pro ženy, muže, k narozeninám - poukazy na relaxační wellness pobyt.
Detail: Relaxační lázně Jablonec n. N.

Horská chata Tetřeví Boudy - Krkonoše,ubytování v Krkonoších,restaurace,letní tábory,školní výlety,škola v přírodě,školení,rodinná dovolená,lyžování,turistika,cykloturistika.
Detail: Horská chata Tetřeví Boudy

Turistické informace o zemích a regionech, které jsou častým cílem letních cest.

Turistů ráj - Turistický portál Plzeňského kraje, služba turistům a výletníkům, kteří si cestování chtějí užít se všemi možnostmi. Plánovač výletů, ubytování, kultura, historické památky, příroda, sport, relaxace, tipy pro volný čas. Informace o cestování po Plzeňském kraji na jednom místě. Informační centra obcí Plzeňského kraje.

Věznice Plzeň Bory - Historickou budovu věznice Plzeň Bory, při jejíž stavbě bylo použito originální architektonické řešení, můžete nalézt při jižním okraji města Plzeň. Budova věznice se skládá z ústřední kupole, ze které paprskovitě vybíhají křídla vězeňské budovy.

Horské ubytování na chalupě v Tatranském regionu - Nabízíme ubytování v chalupě v Liptovském regionu. Zajistíme apartmánové ubytování v regionu Tatry. Rekreační zařízení je navrhnuto pro kvalitní oddych. Atrakce, které jsou spojené s pobytem spříjemní dovolenou. Lyžařské středisko je k dispozici za vesnicí.

Informační portál k cestování do Česka, Česká republika: turistika, lázně, sport, kultura, ubytování - Cestovní informace, cestovní centrály turistického ruchu a tipy na dovolenou v informačním portálu. Cestovní portál pro německé turisty a zájemce.
Detail informačního portálu s turistickými informacemi pro cestování do Česka: Česká republika turismus

Egypt se stále častěji stává cílem cest našich turistů, kteří navštěvují světově proslulé památky, mezi které patří zejména Velká sfinga či pyramidy v Gíze. Egypt je vhodnou destinací pro příjemně strávenou letní dovolenou.

Japonsko které se návštěvníkům prezentuje svou tisíciletou kulturou, se nachází v oblasti východní Asie.

Katalog odkazů Odkazovna.unas.cz