Hry

Odkazovna > Hry > RPG

Abecedně roztříděné odkazy na stránky o jednotlivých hrách, i odkazy na stránky o herním žánru RPG, diskuse, MMORPG, staré hry, stručný popis jednotlivých her.

Stránky o hře Jade Empire.

Stránky na téma RPG hry Sacred. Sacred návody, informace, tipy, triky pro hru, herní postavy, mapy, odkazy na další Sacred stránky, obrázky a videoukázky ze hry, vtipy ze světa hry Sacred, má vlastní tvorba.
Detail: Sacred

Fantasy online web game ze světa Vasscar, nádherné země uprostřed lesů, ve které spolu od pradávna svádí krvavé boje dvě naprosto odlišné kultury. Braggové, původní obyvatelé Vasscaru, žijící v symbióze s přírodou, mající své tradice a zvyky. Morghoti, hrdý vzdělaný národ, potomci bájných Eleatir.

Honor_Faith_Respect - Alianční herní web s diskusí o hře a dalších tématech.

recenzems se podělí o zkušenosti z hraní.

Travian a Divoké kmeny - Stránky s různými návody, radami, tipy a triky pro populární online hry Travian a Divoké kmeny zdarma.

Superhry cz, 1000her zdarma - Hry zdarma tvoří více než 1000her zdarma v denně aktualizované herní databázi webu. Kromě toho nabízíme nově i úžasné hry pro dívky, tapety na plochu a superhry.

Online hra Ikariam - česky (cz) - Ikariam je webová strategická hra odehrávající se v antickém světě. Vy v této hře plníte úlohu správce své vesnice (města) a obchodníka. Pokud budete svou úlohu plnit správně můžete ovládnout i okolní Ikariam svět.

Superhry, 1001 her, onlinovky - Herní web www.mojegames.cz obsahuje výborné superhry, onlinovky, dále webgames, celkem 1000her a výborné supergames ve výběru 1001 her.

The Sims 3 cheaty umí usnadnit hraní. Pokud chcete vložit do The Sims 3 cheat musíte současně stisknout Ctrl+Shift+C. Cheaty do her přináší stránky cheaty.yin.cz. Také je zde přehledně abecedně i tématicky roztříděný výběr cheatů pro hry různých žánrů i doby vzniku.

Recenze hry My Lands která hráče chytí a vtáhne do svého nitra, kde buduje města, staví armády a spravuje říši.

Kategorie

Blogy Čaj Cestování Hry Osobní stránky Tvorba webových stránek Vtipy

Katalog odkazů Odkazovna.unas.cz