Internet a počítače

Odkazovna > Internet a počítače > Software - Internetové obchody - Počítačové hry - Osobní stránky - Blogy - Tvorba webových stránek - Obrázky - Zábava na internetu

Seznam FIREM.
Detail: Seznam FIREM.cz

Projekt G2 server přináší komplexní serverové řešení na míru. Poskytuje široké spektrum serverů pro různá použití - mail server, exchange, databázový, virtuální a windows SBS server. Podle typu správy lze volit managed servery či dedikované servery.
Detail: G2 server - dedikované managed servery na míru

Kompletní nabídka pro webové stránky: tvorba stránek, školení, hosting a registrace odkazů.
Detail: Seo Web Katalog - Registrace Odkazů

PowerNET - Levný webhosting, webdesign.
Detail: PowerNET

Měření rychlosti internetu - Na našem webu si můžete otestovat rychlost vašeho připojení k internetu od několika serverů. Na našem webu jsou k dispozici také abecedně seřazení poskytovatelé internetu v ČR a také statistiky připojení.

repasovane-pocitace.eu - Repasované a nové levné notebooky a počítače z předváděcích akcí, počítače, PC sestavy, použité počítačové komponenty, LCD a monitory. Nabízíme prodej, bazar i pronájem značkových PC HP, Dell, IBM, Lenovo, Fujitsu-Siemens. K nákupům je dvouletá záruční doba a pozáruční servis. V ceně je dále obsažena nová optická myš a nová CZ klávesnice. Stálá nabídka skladem činí cca 300 - 500 kusů repasovaných PC. Zboží zakoupíte v naší prodejně v Plzni nebo rozesíláme po celé ČR přepravní službou PPL. E-shop a akce.

Vtipy zlepší náladu.

Počítače pro každého jsou obchod s výpočetní technikou. Nabízíme levné repasované a nové počítače, notebooky, sestavy,LCD, monitory, tiskárny. Repasované notebooky a PC od značkových firem HP, Dell, IBM, Lenovo, Fujitsu-Siemens a ostatních za nejlevnější ceny se zárukou. E-shop vám nabízí testované repasované notebooky, počítače a LCD k okamžitému odběru. Poskytujeme odborné poradenství. Levné notebooky a PC dodáváme většinou do druhého pracovního dne. Na repasované PC a LCD poskytujeme záruku až 2 roky jako na nové.

Záložky pro snadnou orientaci na internetu.

Zkrátit adresu příliš dlouhého odkazu je mnohdy důležité.

Katalog odkazů Odkazovna.unas.cz