RPG

Odkazovna > Hry > RPG

RPG hry - Katalog stránek o RPG hrách. Podle abecedního řazení řazené odkazy na stránky o RPG hrách, odkazy na stránky o herním žánru RPG obecně, diskuse, MMORPG, staré RPG hry, stručný popis jednotlivých her.

Akční RPG hra Sacred. Stránky s informacemi a radami pro hraní této hry.
Detail: Sacred

Two Worlds, Temptation Fansite - Česká fansite o RPG hře Two Worlds a jejím pokračování Temptation. Pokud se rozhodnete navštívit tyto stránky, naleznete na nich informace a návody o této RPG hře a další obrázky, mapy, popisy a bonusy.

Český web o free MMORPG hře ArchLord. Novinky, návody, fórum ...

Jade Empire - Stránky o RPG hře ze světa čínské mytologie.

Legion of Damned, hra Sacred - Fórum českého Sacred klanu Legion of Damned o hrách Sacred a Line Age II.

Podrobný přehled RPG hry TES Oblivion včetně datadisků ve slovenském jazyce. Přehledy, recenze, novinky, galerie, poradcové, jednotky, podrobné články a návody, celkově najvětší slovenské centrum hry na internetu. Slovenčina, návody, novinky, zpravodaj, download.

Osobní stránky serafy seraX, herní postavy ze hry Sacred. Galerie obrázků z virtuálního života postavy i dalších obrázků ze hry. Jako první jsem zařadil do galerie obrázek serafy seraX, která získala level 6, krátce potom se vydala na svůj první lov draka, kterého skolila po dlouhém a náročném boji. Také se byla podívat na kostru jiného draka, která se nachází v poušti daleko na jihu. Jaká je historie této dračí kostry dnes již nikdo neví. Serafa postupně trénovala magické dovednosti a používání nebeské magie a jak postupem doby sílila, boj s draky se pro ni stával denní rutinou. Například drak Hnila, paní z Orcusu, který žije v poušti jižně od velkého skřetího města Chorad-Nur. Hra Sacred obsahuje spoustu bugů - chyb ve hře, narozdíl od Matrixu, kde přeběhne černá kočka a chyba se opraví, je možné v Sacred chyby po libosti vychutnávat a fotografovat, je jim věnována samostatná galerie. Jednoho dne se seraX vypravila s partou dalších dobrodruhů na výpravu, při které se utkala s královnou medůz. Navštívila spoustu měst a zajímavých zákoutí hry a na svých výpravách pořídila zajímavé fotografie, které zveřejňuje na svých stránkách. A až se pokocháte prohlížením obrázků, můžete navštívit serafův magický krámek, nabízející výměnu předmětů pro hru Sacred. Dále jsou na stránkách cheaty, návody pro hru a také soubor s exportovanou postavou seraX, který si můžete stáhnout a postavu sami vyzkoušet.

Cheaty pro hry, které patří do žánru RPG. Cheaty mohou usnadnit hru, ale také zkazit hráči herní zážitek a ochudit ho o atmosféru hraného titulu.

Katalog odkazů Odkazovna.unas.cz