Slovenské stránky

Odkazovna > Cizojazyčné stránky > Slovenské stránky - Německé stránky

Korfu - cestovateľský video web Cestovateľský mini web s videami a popismi ostrova z pohľadu jedného chvíľkového cestovateľa. Priamo spustiteľné video, popisy hotelov a iné. Korfu je prekrásny ostrov, ktorý si zaslúži, aby o ňom vedeli další.

123 ubytovanie.sk - Ubytovanie na Slovensku Ubytování na Slovensku. On-line katalog ubytovacích zařízení na Slovensku. Priváty, chaty, chalupy, hotely, apartmány, penziony, ubytovny v každé lokalitě na Slovensku. Přímé kontakty na majitele objektů.

N-games.eu - herný server nie len o hrách N-games server združuje množstvo stránok, ktoré nie su len o hrách, ale aj o hudbe, zdraví, filme a tiež rôzne stránky pre webmasterov. Ponúka priestor zaujímavým projektom a podporuje dobré myšlienky.

Slovenciny - počítačové hry Slovenčiny počítačové hry. Herní novinky a překlady do her zdarma. Recenze filmových novinek, články a hromada Downloadu zdarma. Slovenské obaly, demá, nebo patche, skrátka snad všechno, co ke hrám hledáte.
Překlady her, počítačové hry, slovenčina, slovenčiny, preklad, download, dvd obaly, freeware.

NFS Undercover Slovensko-česká stránka o hre Need for Speed Undercover s prehľadom hry, podrobnou sondou do hry. Galéria obrázkov, videogaléria a množstvo noviniek, zaujímavostí a oficiálne správy.

Online-art.sk - obrazy, sochy a jiná umělecká díla online Internetová galerie nabízející na prodej malby, kresby, 3D-plastiky a sochy. Umění a různé umělecké předměty slovenských, ale také zahraničních autorů.
Obrazy, sochy, malby, galerie umění, umělec.

Kdo ví - otázky a odpovědi - Stránka pro zábavu a vzdělávání. Funguje na principu pokládání otázek a jejich zodpovězení. Zkus si najít správnou odpověd mezi zodpovězenýma otázkama nebo se zeptej našich uživatelů. Najdeš tu naučná i zábavná témata pro každou věkovou kategorii.

Slovenské stránky, internetové stránky ve slovenštině.

Cestování Turistické informace

Do této kategorie je možno přidávat odkazy na slovenské internetové stránky.

Katalog odkazů Odkazovna.unas.cz